Noclegi -> Życzenia prosto z serca - konkurs
Życzenia prosto z serca - konkurs
As, 2011-11-12

Trwa III Ogólnopolski Konkurs na Kartkę Świąteczną „Życzenia prosto z serca. Kazimierz Dolny 2011”. Prace konkursowe w dwóch kategoriach: dla twórców profesjonalnych i dla wszystkich pozostałych można nadsyłać w terminie do 2 grudnia na adres Kazimierskiego Ośrodka Kultury Rynek 13.

Podobne newsy

Pomysłodawca konkursu i główny jego organizator Maciej Woliński z LogoArs – artysta malarz, grafik, animator kultury – od tego roku mieszkaniec Kazimierza – zdecydował, że przez dwa kolejne lata sercem konkursu będzie nasze Miasteczko.

Regulamin konkursu i karta zgłoszenia znajdują się w Urzędzie Miasta, w Kazimierskim Ośrodku Kultury oraz na stronie głównej konkursu www.konkurskazimierzdolny.blogspot.com.

Wystawę prac konkursowych obejrzeć będzie można 10 grudnia podczas Jarmarku Świątecznego. Wtedy nastąpi również wręczenie nagród laureatom konkursu. Podczas Jarmarku będzie można także zakupić nagrodzone kartki świąteczne wydane drukiem.

Konkurs odbywa się pod patronatem burmistrza Kazimierza Dolnego.