Oferty specjalne
Noclegi -> Zaproszenie na warsztaty promocji regionu
Zaproszenie na warsztaty promocji regionu
As, 2010-03-08

Urząd Miasta informuje, że że w dniu 11 marca 2010 (czwartek) o godzinie 11.00 w Pałacu Małachowskich w Nałęczowie odbędzie się pierwsze spotkanie warsztatowe poświęcone pracom nad przygotowaniem dokumentu „Program rozwoju i promocji produktów turystycznych Krainy Lessowych Wąwozów”.

Program „Program rozwoju i promocji produktów turystycznych Krainy Lessowych Wąwozów” opracowywany będzie w ramach realizacji projektu „Kampania promocyjna Krainy Lessowych Wąwozów” dofinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego. Celem głównym podejmowanych działań jest wykreowanie produktów turystycznych Krainy Lessowych Wąwozów, również w formie skomercjalizowanej (tj. pakietów turystycznych) oraz opracowanie koncepcji ich promocji na rynku regionalnym, krajowym i zagranicznym.

Zwracamy się z serdeczną prośbą o uczestnictwo w warsztatach, gdyż jakość i zawartość dokumentu będzie miała konsekwencje w realizowanych w ramach projektu działaniach wydawniczych i promocyjnych.

Każdy walor (obiekt) przyrodniczy, dzieło człowieka, urządzenie lub impreza, które przyciągają gości w określone miejsce może być atrakcją turystyczną. Mogą to być na przykład: młyny z pokazami mielenia zboża, winiarnie, piekarnie, serownie, pasieki, stanice wędkarskie, szlaki tematyczne, szlaki ginących  zawodów, ludzie prezentujący ciekawe umiejętności, zielone lekcje, muzea, miniskanseny, obserwatoria astronomiczne, wypożyczalnie rowerów, stoki narciarskie, szkółki jeździeckie, imprezy cykliczne, ciekawe zabytki, ciekawa oferta (pozanoclegowa) gospodarstw agroturystystycznych, oferty związane ze zdrowiem i urodą, rekreacją itp. 

Należy brać pod uwagę przede wszystkim te atrakcje, które są lub mogą być dostępne dla turystów.

Propozycje atrakcji z terenu naszej gminy (krótko, w punktach) prosimy przesyłać do dnia 8 marca na adres mailowy: dorota.szczuka@umkd.pl lub bezpośrednio do Lokalnej Organizacji Turystycznej „Kraina Lessowych Wąwozów”:  info@kraina.org.pl .

Powyższe zestawienie pozwoli przygotować program warsztatów oraz będzie również podstawą do przygotowania założeń prezentacji produktów turystycznych podczas imprezy „Hity turystyczne Krainy Lessowych Wąwozów”, która odbędzie się w dniu 29 maja 2010r. w Kazimierzu Dolnym.

 

Źródło: Urząd Miasta
w Kazimierzu Dolnym

logowanie
login:
hasło:

zapomniałem hasła
- Domy
- Działki budowlane
- Działki rekreacyjne
- Działki rolne
- Lokale
- Mieszkania

- Austria
- Bułgaria
- Chorwacja
- Czarnogóra
- Czechy
- Słowacja
- Słowenia
- Węgry
- Włochy
- Zanzibar


Nasze serwisy


Copyright