Oferty specjalne
Noclegi -> Targi turystyczne
Targi turystyczne
Kazimierski Portal Internetowy, 2009-04-10

Prosimy Państwa o przekazywanie do Urzędu Miasta w Kazimierzu Dolnym (Rynek 12, parter) własnych materiałów promocyjnych (folderów, broszur, pocztówek, wizytówek itp.) z ofertą usług hoteli, pensjonatów, restauracji i wszelkich innych atrakcji turystycznych naszej gminy.

Już od 3 kwietnia  – za naszym pośrednictwem, jak również przy współudziale Lokalnej Organizacji Turystycznej „Kraina Lessowych Wąwozów” i Wydziału Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego - będziecie mieli Państwo możliwość uczestniczenia w następujących targach turystycznych odbywających się na terenie całego kraju:

 

  • 5 kwietnia 2009r.   Krakowski Salon Turystyczny "Lato 2009"
  • 17-19 kwietnia 2009r.  Targi Turystyczne "VOYAGER" w Kielcach
  • 24-26 kwietnia 2009r.  LATO 2009 - XIV Targi Turystyki i Wypoczynku Warszawa
  • 5-7 czerwca 2009 r.  Targi Turystyki, Sportu i Rekreacji Ekopolis – Lublin
  • 24-26 września 2009r.  Warsaw Tour & Travel Warszawa
  • 21-24 października2009r.  Tour Salon  –  Poznań


Informujemy również, że w przyszłym 2010 roku postaramy się wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubelskiego i Polska Organizacją Turystyczną uczestniczyć w kilku targach zagranicznych, m.in. na targach w Berlinie. Dlatego już teraz polecamy Państwu przygotowywanie własnych materiałów w językach obcych (szczególnie w angielskim, niemieckim).

Targi Turystyki, Sportu i Rekreacji EKOPOLIS  – Lublin

Szczególną uwagę Państwa chcemy zwrócić na targi EKOPOLIS odbywające się w Lublinie w dniach 5-7 czerwca. Są to targi produktów turystycznych naszego regionu , adresowane głównie do środowiska mieszkańców naszego województwa i regionu.

Ideą targów EKOPOLIS jest prezentacja  turystycznej oferty Regionu Lubelskiego, szczególnie tej, która dotyczy obiektów agroturystycznych  czy mniejszych  pensjonatów zlokalizowanych z dala od szosy i większych miast.

Organizatorzy targów, wspólnie z gospodarzami województwa, ale również z przedstawicielami gmin, powiatów, stowarzyszeń i organizacji turystycznych i agroturystycznych, będą namawiać szczególnie lublinian, aby jeszcze lepiej chcieli poznać swój region i skorzystać z możliwości letniego wypoczynku bliżej domu.

Ważną częścią imprezy, będzie prezentacja wielu dyscyplin sportowych i form spędzania wolnego czasu, takich jak: wędkarstwo, kajakarstwo, jeździectwo, łowiectwo, turystyka rowerowa, offroad, paintball. Ta część wystawy, nazwana MOJE PASJE, obejmie ofertę usług oraz sprzętu. Kierowana jest do ludzi aktywnych, lubiących ruch, uprawiających różnego rodzaju sporty, mających przeróżne pasje i hobby.

 

Bezpłatne materiały promocyjne i informatory turystyczne


Proszę również o zgłaszanie się do urzędu (Rynek 12 parter), by móc odebrać bezpłatne materiały promocyjne dotyczące naszego regionu, szlaków turystycznych, rowerowych, szlaków dziedzictwa kulturowego, miejsc atrakcyjnych przyrodniczo itp.

Dorota Szczuka
inspektor  ds. Promocji i Dziedzictwa Kulturowego
Urząd Miasta Kazimierz Dolny
tel. (81) 8810212, w. 27

logowanie
login:
hasło:

zapomniałem hasła
- Domy
- Działki budowlane
- Działki rekreacyjne
- Działki rolne
- Lokale
- Mieszkania

- Austria
- Bułgaria
- Chorwacja
- Czarnogóra
- Czechy
- Słowacja
- Słowenia
- Węgry
- Włochy
- Zanzibar


Nasze serwisy


Copyright