Oferty specjalne
Noclegi -> Ogłoszenie Urzędu Miasta
Ogłoszenie Urzędu Miasta
Kazimierski Portal Internetowy, 2009-02-20

Urząd Miasta zachęca wszystkich mieszkańców Kazimierza oferujących usługi turystyczne do przygotowania materiałów fotograficznych prezentujących ich zimową ofertę turystyczną oraz piękno Kazimierza i okolicy o tej porze roku.

Podobne newsy

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym zachęca mieszkańców, podmioty oferujące usługi turystyczne, agencje reklamowe i fotograficzne do wykorzystania trwającej obecnie wspaniałej aury zimowej, aby przygotować materiały reklamowe, fotograficzne zimy w Kazimierzu Dolnym i okolicy oraz  własnej oferty turystycznej w okresie zimowym (kuligi, ogniska w plenerze, lepienie bałwana, zabawy karnawałowe, zimowa sceneria ogrodów przy pensjonatach, „zimowe” menu restauracyjne, dodatkowa  oferta spędzania wolnego czasu zimą).

 

Akcentujemy tę sprawę, ponieważ gmina zamierza włączyć się aktywnie w koordynację i promocję przyszłego sezonu zimowego w Kazimierzu Dolnym 2009/2010. O szczegółach konkretnych działań i propozycji ze strony Urzędu Miasta poinformujemy Państwa w terminie nieco późniejszym, być może na oficjalnym zebraniu organizowanym przez urząd z mieszkańcami i podmiotami oferującymi usługi turystyki, kultury, sztuki.

logowanie
login:
hasło:

zapomniałem hasła
- Domy
- Działki budowlane
- Działki rekreacyjne
- Działki rolne
- Lokale
- Mieszkania

- Austria
- Bułgaria
- Chorwacja
- Czarnogóra
- Czechy
- Słowacja
- Słowenia
- Węgry
- Włochy
- Zanzibar


Nasze serwisy


Copyright