Oferty specjalne
Noclegi -> 22 kwietnia – dzień sprzątania miasta i okolicy
22 kwietnia – dzień sprzątania miasta i okolicy
Kazimierski Portal Internetowy, 2009-04-20

Wykorzystując szczytną ideę Światowego Dnia Ziemi, chcemy zachęcić mieszkańców naszej gminy, młodzież, jak również dzieci (pod opieką dorosłych) do zadbania szczególnie w tym dniu o czystość własnego  podwórka,  własnej  okolicy,  krajobrazu  naszej  pięknej „małej  ojczyzny”.

Zapraszamy  wszystkich  mieszkańców do udziału w akcji  sprzątania miasta i całej gminy Kazimierz Dolny.

22 kwietnia Urząd Miasta z wszystkimi jego pracownikami poprowadzi zorganizowaną akcję sprzątania okolicy. Pomogą nam w tym służby odpowiedzialne za wywóz odpadów, ochotnicza straż pożarna z terenu gminy, dyrektorzy szkół, radni Rady Miejskiej oraz sołtysi.

Wszyscy zainteresowani otrzymają w tym dniu od godz. 9.00 w Urzędzie Miasta przy Rynku 12 (w podcieniach) u pani Iwony Kuzioły-Antoszek informacje, jakie tereny na obszarze miasta w szczególności wymagają sprzątania. Każdy dostanie tam worki do gromadzenia śmieci, które będzie można później pozostawić w wyznaczonych punktach odbioru, skąd będą wywożone na wysypisko. Rękawice robocze – we własnym zakresie.

Za sprzątanie sołectw odpowiedzialni będą sołtysi – oni przekażą Państwu informacje o miejscach wydawania worków na odpady, miejscach pozostawiania pełnych worków.  Worki będą dostępne także w każdej OSP na terenie miasta i gminy.

Planowany czas zbiorowego sprzątania – 22 kwietnia 2009r. od godz. 9.00 do 15.00.


Burmistrz
Grzegorz  Dunia

logowanie
login:
hasło:

zapomniałem hasła
- Domy
- Działki budowlane
- Działki rekreacyjne
- Działki rolne
- Lokale
- Mieszkania

- Austria
- Bułgaria
- Chorwacja
- Czarnogóra
- Czechy
- Słowacja
- Słowenia
- Węgry
- Włochy
- Zanzibar


Nasze serwisy


Copyright