Oferty specjalne
Noclegi -> 19 stycznia - spotkanie twórców kultury w Starostwie Powiatowym
19 stycznia - spotkanie twórców kultury w Starostwie Powiatowym
2010-01-11

19 stycznia o godz. 10.00 w Starostwie Powiatowym w Puławach odbędzie się spotkanie twórców i animatorów kultury - z terenu działalności LGD "Zielony Pierścień", do której należy również gmina Kazimierz Dolny.

 

 

Wsparcie i promocja inicjatyw lokalnych w ramach Osi 4 LEADER
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013

 

Uprzejmie zapraszamy na spotkanie informacyjne adresowane przede wszystkim do twórców i animatorów kultury  z obszaru gmin objętych działalnością Lokalnej Grupy Działania „Zielony Pierścień” (Baranów, Janowiec, Kazimierz Dolny, Końskowola, Kurów, Markuszów, Nałęczów, Puławy, Wąwolnica, Wojciechów, Żyrzyn) poświęcone wsparciu lokalnych inicjatyw na rzecz zachowania dziedzictwa kulturowego i historycznego społeczności lokalnych, promocji lokalnych produktów oraz kultury i sztuki lokalnej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 -2013.

 

Spotkanie odbędzie się w dniu 19 stycznia 2010 r. o godz. 10.00 w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego w Puławach przy Al. Królewskiej 19.

 

Program spotkania:

  1. Możliwości wsparcia finansowego ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 dla twórców i animatorów kultury lokalnej.
  2. Typy przedsięwzięć z dziedziny kultury i turystyki przewidziane do wsparcia finansowego w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnej Grupy Działania „Zielony Pierścień”.
  3. Informacja o sposobie przygotowania i wyborze wniosków o wsparcie finansowe.
  4. Przygotowanie w 2010 r. konkursu i Festiwalu Produktu Lokalnego z obszaru 11 gmin objętych LGD „Zielony Pierścień”.
  5. Propozycje inicjatyw aktywizujących liderów i mieszkańców obszaru objętego LGD „Zielony Pierścień” na rzecz „Odnowy wsi”.
  6. Dyskusja, zakończenie spotkania.
logowanie
login:
hasło:

zapomniałem hasła
- Domy
- Działki budowlane
- Działki rekreacyjne
- Działki rolne
- Lokale
- Mieszkania

- Austria
- Bułgaria
- Chorwacja
- Czarnogóra
- Czechy
- Słowacja
- Słowenia
- Węgry
- Włochy
- Zanzibar


Nasze serwisy


Copyright