Noclegi -> Zakaz kąpieli
Zakaz kąpieli
As, 2015-07-14

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców naszej Gminy i turystów odwiedzających nasz region Burmistrz Kazimierza informuje, że we wszystkich otwartych zbiornikach wodnych występujących na terenie Gminy Kazimierz Dolny kąpiel jest całkowicie zabroniona ze względu na bezpieczeństwo.

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców naszej Gminy i turystów odwiedzających nasz region Burmistrz Kazimierza informuje, że we wszystkich otwartych zbiornikach wodnych występujących na terenie Gminy Kazimierz Dolny tj. rzeki Wisła, Bystra, Potok Witoszyński i Grodarz kąpiel jest całkowicie zabroniona ze względu na bezpieczeństwo. Woda w tych akwenach nie spełnia podstawowych norm sanitarnych.

Prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa przez wszystkie osoby przebywające nad wodą, a w szczególności przez opiekunów dzieci i młodzieży korzystających z akwenów wodnych.

Wchodzenie do wody możliwe jest jedynie w miejscach do tego przeznaczonych – kąpieliskach. W czasie wakacji najbliżej czynne kąpieliska znajdują się w Puławach tj. basen Grupy Azoty Puławy na Wólce Profeckiej oraz Park Wodny MOSiR w Puławach przy ul. Hauke-Bosaka.

Przypominamy podstawowe telefony alarmowe:

Europejski numer alarmowy - 112
Policja - 997